Rezervace

Rezervace

Děkujeme Vám za Váš zájem o rezervaci vstupenek na naše koncerty. Každá zakoupená vstupenka je významnou podporou idejí našeho festivalu.

Standardní rezervace

Vstupenky si, prosím, rezervujte na info@novofest.cz. Plné vstupné činí 450 Kč, snížené vstupné (studenti, důchodci aj.) pak 225 Kč. V mailu prosím, uveďte počty vstupenek, o které máte zájem. Následně Vám zašleme potvezení o stavu provedení rezervace. Vstupenky pak pro Vás budou připraveny k vyzvenutí u stolečku před vstupem do sálu.

Donátorská rezervace

Festival vzniká záměrně bez podpory z veřejných prostředků. Naším cílem, který se nám daří naplňovat, je financování prostřednictvím darů drobných přespěvatelů - přesně v souladu s iniciativou Stop grantokracii. Zvažte proto, prosím, možnost Vašeho finančního příspěvku našemu festivalu v rámci sponzorského daru. Kromě individuálně dojednávaných sponzorských smluv nabízíme "typizované" možnosti sponzorských příspěvků zaměřených nikoliv na velké firmy, ale na jednotlivce, živnostníky, malé a střední firmy. Jsme přesvědčeni, že dar v hodnotě několika málo tisíc Kč od jednotlivce, který si musel něco odepřít, je hodnotnější než milionový sponzorský příspěvek např. banky. Náš festival obsazený špičkovými interprety je též důkazem toho, že sponzorem kvalitní kulturní akce může být značná část občanů naší republiky. Odměnou Vám bude nejen volné vstupné na všechny koncerty a další benefity, ale též dobrý pocit a možnost prezentace v kontextu unikátní a hodnotné kulturní akce, více zde.

Copyright © 2011–2023 Martinské slavnosti // Webdesign