Staňte se donátory

Staňte se donátory

Festival Martinské slavnosti klavíru je úzce spjat s ideou podpory ze strany drobných donátorů. Svými dary tak jednotlivci a instituce vyjadřují přízeň našemu festivalu a demonstrují podporu myšlenkám iniciativy Stop grantokracii.

Kromě individuálně dojednávaných sponzorských smluv (které jsou nejtypičtější a které se týkají jakýchkoliv částek nad rámec běžného vstupného) nabízíme dvě možnosti příspěvků určených především jednotlivcům, živnostníkům a malým a středním firmám. Jsme přesvědčeni, že dar v hodnotě několika málo tisíc Kč od jednotlivce, který si musel něco odepřít, je pro nás hodnotnější než milionový sponzorský příspěvek např. banky.

Premium

V rámci této varianty získáte:

  • po dvou vstupenkách na každý ze dvou koncertů letošního ročníku festivalu
    (běžná cena 300 Kč/os)
  • uvedení Vašeho jména (jména Vaší firmy či společnosti) v programu distribuovaném na koncertech
  • uvedení Vašeho jména (jména Vaší firmy či společnosti) na titulní stránce našeho webu a na stránce donátorů po dobu min. 2 let

Částka/cena: 3333 Kč (jednorázově)

Premium++

V rámci této varianty získáte:

  • po čtyřech vstupenkách na každý ze dvou koncertů letošního ročníku festivalu
    (běžná cena 300 Kč/os)
  • uvedení Vašeho jména (jména Vaší firmy či společnosti a loga) a Vašeho vzkazu v programu distribuovaném na koncertech
  • uvedení Vašeho jména (jména Vaší firmy či společnosti a loga) a Vašeho vzkazu na titulní stránce našeho webu a na stránce donátorů po dobu min. 2 let

Částka/cena: 6666 Kč (jednorázově)

Prosíme donátory, aby svůj úmysl darovat našemu festivalu určitou částku, projevili nejprve mailem zakladateli Martinských slavností, Martinu Vítovi (info@martinvita.eu) spolu s případným vzkazem ostatním. Na základě mailové korespondence připravíme darovací smlouvu.

Děkujeme, že se zajímáte o možnost příspěvku našim idejím.

Copyright © 2011–2022 Martinské slavnosti // Webdesign